Novinky

Logi BASE: Elegantní způsob, jak dobíjet a používat iPad Pro

Společnost Logitech oznámila uvedení dobíjecího stojánku Logi BASE s rozhraním Smart Connector určeného pro iPad Pro, který otevírá nový způsob, jak můžete dobíjet svůj iPad Pro s úhlopříčkou 12,9 nebo 9,7 palců, zatímco jej používáte. Dobíjecí stojánek Logi BASE poskytuje možnost nastavit pozorovací úhel v pohodlné poloze, aby si uživatelé mohli příjemně užít používání aplikací a zábavu v jakékoli místnosti. Můžete psát na displeji nebo oslovit Siri a současně přitom váš iPad Pro dobíjet přes Smart Connector.

Logitech_BASE_2

Loni na podzim jsme představili klávesnici Logi CREATE, která byla první klávesnicí třetí strany kompatibilní s konektorem Smart Connector společnosti Apple,“ řekla Michele Hermann, viceprezidentka divize mobilních zařízení ve společnosti Logitech. „S příchodem nového iPadu Pro s úhlopříčkou 9,7 palce máme radost, že i nadále přinášíme inovace – nejen v podobě klávesnic – které využívají možností Smart Connectoru a pomáhají vám využívat své iPady Pro naplno, kdekoli ve vašem domě nebo kanceláři.

Logitech_BASE_1

Stojánek Logi BASE je první zařízení, které umí dobíjet iPad Pro přes Smart Connector. Magnety dobíjecí kolébky navedou váš iPad Pro přesně na správnou pozici vůči Smart Connectoru, čímž odpadá otravné hledání konektoru; stačí, abyste svůj iPad Pro dali do stojánku, a je hotovo. Konstrukce z hliníku nejvyšší kvality se špičkovou povrchovou úpravu a zaoblený tvar – všechny detaily jsou provedeny tak, aby ladily s designem iPadu Pro.

Logitech_BASE_3

Dobíjecí stojánek Logi BASE je kompatibilní s iPady Pro s úhlopříčkami displeje 12,9 a 9,7 palce je k dostání na stránkách společností Logitech a Apple za doporučenou maloobchodní cenu 2 790 Kč. V České republice bude v prodeji od srpna tohoto roku.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button