Novinky

LifeProof FRE Power: Vodotěsné pouzdro pro iPhone 6s Plus s integrovaným akumulátorem

O nových krytech pro iPhone příliš často neinformujeme, ovšem existují případy, kdy výrobci přijdou s něčím zcela novým, co si zaslouží naší pozornost. Zřejmě každý majitel iPhonu již řešil situaci, kdy plánoval výlet na vodu či track mimo civilizaci. Aby náš kapesní miláček nepřišel v nehostinných podmínkách k újmě, je ideální zvolit ochranné pouzdro. Takových je na trhu bezpočet, nicméně pokud hledáte osvědčenou kvalitu, výběr se rázem smrskne na pár značek. Mezi ně patří společnost LifeProof, která představila novinku v podobě ultimátního pouzdra pro iPhone 6/s Plus s názvem LifeProof FRE Power. Mezi klíčové vlastnosti patří certifikace IP68, což v praxi znamená, že smartphone zvládne ponoření pod vodní hladinu do hloubky 2 metry po dobu jedné hodiny. S tím pochopitelně koresponduje ochrana vůči vniknutí prachových částic a sněhu. Displej je před škrábanci chráněn průhlednou vrstvou.

lifeproof-free-powerLifeProof FRE Power je ultimátní kryt pro iPhone 6s Plus, které kromě ochrany nabídne vestavěný akumulátor

Největším lákadlem je ovšem integrovaný Li-Ion akumulátor s kapacitou 3200 mAh. Kromě ochrany iPhonu získáte i záložní zdroj energie, jenž vystačí na jedno plné nabití. Za pomyslnou třešničku na dortu lze považovat podporu rychlého napájení. Zatímco konkrétní termín dostupnosti zůstává prozatím nejasný, podle oficiálních informací bychom neměli čekat příliš dlouho. Bezkonkurenční ochrana spojená s dodatečným akumulátorem se promítne do ceny, kterou společnost nastavila na 149,99 USD (zhruba 3750 CZK). S příhlédnutím na vlastnosti produktu a renomé značky ji lze považovat za stále přijatelnou.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button