AktualityNovinkyWatch

LG se stane dodavatelem displejů pro 2. generaci Apple Watch

Dlouho očekávané hodiny Apple Watch jsou na trhu teprve 7 týdnů. Už nyní ale internetem kolují první klepy o druhé generaci tohoto přístroje. Dobře obeznámené zdroje tvrdí, že Apple vyjednává spojenectví s LG ve snaze získat dodavatele displejů pro druhou generaci těchto hodinek. Apple s oblibou obvykle vyjednává s více dodavateli, aby zamezil případným komplikacím v následné produkci. Tentokrát to však vypadá, že se drží pouze LG, které by do úspěšných chytrých hodinek mělo dodávat P-OLED displeje.

image
LG už nyní P-OLED displeje do Apple Watch dodává. Tato technologie má oproti klasickým OLED obrazovkám větší flexibilitu. Proto je logické, že obě společnosti budou ve spolupráci pokračovat. Samotné LG už nyní montuje tyto panely do své super tenké televize a do svého zahnutého smartphonu G Flex 2. Plány společnosti jdou však díky P-OLED ještě dál. Údajně je v plánu televize, kterou bude možno srolovat a také tablet ve tvaru laptopu.

Apple Watch představil světu Tim Cook loni v září. Do prodeje se však dostaly až na konci dubna a jak se dalo čekat, několik málo kusů, které obchody obdržely, byly pryč během několika málo minut. Na některých trzích bylo možné si hodinky předobjednat s dvoutýdenním předstihem, ani to však nezabránilo velkému nedostatku hodinek v prodejnách. Situace se má údajně ustálit až v průběhu června. Nejbližším místem od českých hranic, kde lze zakoupit Apple Watch je Berlín.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button