Aplikace iOSiOSiPadiPhoneiPodNovinky

Laundry Day: Užitečná aplikace na rozpoznávání pracích symbolů

Nabídka aplikací pro chytré telefony obsahuje nepřeberné množství užitečných nástrojů, které dokážou ušetřit stále cennější čas a pomoci v nejrůznějších situacích. Do této kategorie pomocníků se řadí i aplikace Laundry Day, za jejíž vývojem stojí Jan Plešek a Marián Brchan. Jak samotný název napovídá, jde o aplikaci spojenou s praním oděvů.

laundryday-promo-02

Pokud se stejně jako já příliš neorientuje ve změti pracích symbolů, Laundry Day si od prvního okamžiku zamilujete. Aplikace využívá fotoaparát v iPhonu pro naskenování pracího štítku se symboly, které následně přetransformuje do srozumitelné podoby.

laundry_day_screenshotRozpoznávání a překlad symbolů funguje pomocí neuronové sítě. Tvůrci aplikace nám zároveň prozradili, že pro natrénování bylo potřeba pořídit více než 1500 unikátních fotografií pracích štítků. V praxi stačí pouze namířit fotoaparát na symboly. O zaměření je uživatel informován grafickým zvýrazněním v reálném čase. Po kliknutí na displej se objeví obrazovka s informacemi ke každému symbolu.

laundryday-promo-01

Úspěšnost skenování závisí na dobrých světelných podmínkách. Pro lepší výsledek lze aktivovat přisvětlovací diodu. Příjemným bonusem je česká lokalizace a schopnost skenování černých štítků s bílým textem. Méně zkušení uživatelé jistě ocení užitečné tipy a rady na obsluhu pračku. Opomenout nesmíme ani povedený grafický kabátek a intuitivní ovládání.

Aplikace Laundry Day – Care Symbol Reader je dostupná pro všechna zařízení s iOS od verze 7.0. Její stažení vás přijde na 0,99 Eur. Za své peníze získáte užitečný nástroj, s jehož pomocí se již nikdy nebudete muset strachovat o osud vašeho šatníku.

stahnout-app-store

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button