Novinky

Kvalitní 3D tiskárnu Creality 3D Ender-3 si nyní můžete pořídit za akční cenu

Propadnou 3D tisku je lehčí než se může zdát. Stačí jedna figurka z oblíbeného filmu či nesehnatelná součástka do domácího spotřebiče a lítáte v tom až po uši. Mít doma 3D tiskárnu je v podstatě nutnost pro všechny moderní kutily a bastlíře, kterých jsou u nás již tisíce. Pokud si v hlavě začínáte pohrávat s myšlenkou, že byste 3D tisk také rádi zkusili, neměla by vaší pozornosti uniknout tiskárna Creality 3D Ender-3.

Tato 3D tiskárna nabízí celohliníkový rám, který vám pomůže k přesnějšímu tisku. Další výhodou je možnost offline tisku z paměťové SD karty. Omezovat vás nebude ani velikost – tištěné produkty mohou mít maximální rozměry 22 x 22 x 25 centimetru. K pohodlnému ovládání pak přispívá přehledný LCD displej.

Ačkoli je tiskárna dodávána jako stavebnice, není se čeho obávat. Díky přiloženému nářadí a podrobnému návodu ji zvládnou sestavit i méně zkušení uživatelé. Creality 3D Ender-3 patří mezi jedny z nejoblíbenějších 3D tiskáren mezi uživateli těchto produktů. Vděčí za to především spolehlivosti a širokým možnostem nastavení, díky nimž lze tisknout i velmi složité struktury.

Kompletní informace o podporovaných materiálech a funkcích najdete na stránkách internetového obchodu TomTop. Zde si můžete Creality 3D Ender-3 také zakoupit za zvýhodněnou cenu 3 980 korun. Pozor ovšem na jednu věc, jelikož jde o akční nabídku, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Za tuto cenu je totiž k dispozici pouze omezené množství kusů.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close