Novinky

KOSPET Prime 4G: chytré hodinky s duální kamerou a největší baterkou na světě

Nositelná elektronika se stává v poslední době čím dál oblíbenějším artiklem. Jsou to především chytré hodinky, které nosí stále větší počet uživatelů. Přes veškerou snahu výrobců se většina produktů potýká s nepříliš slavnou výdrží, kterou v lepším případě počítáme na desítky hodin. To ovšem není případ chytrých hodinek KOSPET Prime 4G, které v mnoha ohledech připomínají výbavu tajných agentů.

Dominantou hodinek je 1,6“ IPS displej s rozlišením 400×400 pixelů, který nabízí kvalitní zobrazovací schopnosti za všech podmínek. Dalším, pro chytré hodinky netradičním prvkem je duální fotoaparát. První je namířený směrem nahoru a slouží k odemknutí hodinek, které trvá pouze 0,1 vteřiny. Během této kratičké chvilky dokáže kamerka rozpoznat až 1 068 různých bodů na tváři, což zvyšuje celkovou míru zabezpečení. Přední kamerku můžete také využít při videohovorech či focení selfie.

Druhá kamera se nachází boku a disponuje rozlišením 8 Mpx. Využít ji lze například k pořízení rychlých momentek či videí. Další příjemnou vlastností je podpora 4G konektivity díky slotu na SIM kartu. Hodinky tak mohou fungovat zcela nezávisle na připojeném smartphonu. Za samozřejmost lze považovat přítomnost doprovodných aplikací pro měření sportovních aktivit, kalendář, Facebook, Gmail a spousty dalších.

Srdcem chytrých hodinek KOSPET Prime 4G se stal čtyřjádrový procesor MTK6739, který doplňuje 3GB operační paměť. Uživatelská data lze ukládat do interní paměti s kapacitou 32 GB. Díky bytelné konstrukci se do útrob zařízení podařilo vměstnat akumulátor s více než slušnou kapacitou 1260 mAh. Díky tomu mohou hodinky vydržet až 168 hodin na jedno nabití, případně je lze využít při dlouhých trénincích, kde potřebujete mít aktivní GPS.

Chytré hodinky KOSPET Prime 4G si můžete zakoupit v internetovém obchodě Gearbest, který je nabízí za zvýhodněnou cenu 3 750 korun. Je ovšem vhodné dodat, že jde o časově omezenou nabídku. Pokud vás tedy hodinky zaujaly, nedoporučujeme s nákupem příliš otálet.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz
Close
Close