Novinky

Komerční banka potvrdila spuštění Apple Pay v Česku. Kdy konečně budeme moci zaplatit iPhonem?

Spuštění Apple Pay v Česku je na spadnutí. Podobné titulky se letos objevily už tolikrát, že dostaly stejnou auru jako spekulace o stále žijícím Elvisovi. Tentokrát to ovšem vypadá, že nejočekávanější služba Applu konečně zavítá také do naší kotliny. Současné přesvědčení vychází z tiskové zprávy Komerční banky o úspěších na poli s mobilním bankovnictvím.

Na celé zprávě je nejdůležitější poslední odstavec, v němž Komerční banka potvrzuje plánované spuštění Apple Pay začátkem příštího roku. Těžko soudit, co si pod tímto termínem představit za časový úsek, nicméně dosavadní predikce hovoří o únoru či březnu. Tehdy se má totiž Apple Pay zavítat také na Slovensko.

Ke spuštění Apple Pay mělo dojít již v srpnu letošního roku, ovšem doposud není jasné, co způsobilo tak zásadní odklad. Podle dostupných informací je většina českých bank na Apple Pay připravena a v podstatě se čeká pouze na pokyn ze strany Applu.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close