Novinky

Cestovatelé jásejte: Kingston představil novou generaci zařízení z rodiny MobileLite Wireless

Společnost Kingston na letošním veletrhu CES představila řadu novinek, přičemž mezi ty nejzajímavější patří dvojice zařízení MobileLite Wireless G3 a MobileLite Wireless Pro. Zařízení MobileLite Wireless G3 poskytuje uživatelům mobilních přístrojů na cestách neocenitelnou podporu. Pokud je baterie s kapacitou 5600 mAh (až 16 hodin nepřetržitého provozu) v zařízení MLWG3 plně nabitá, zvládne doplnit energii připojenému smartphonu, čímž supluje funkci powerbanky. Příjemnou zprávou je hodnota výstupního proudu, který činí 2 A a skvěle se tak hodí i pro nabíjení tabletů.

Kingston_Technology_logo.svg

Podobně jako u předchozích generací má zařízení MLWG3 USB port a slot pro paměťové karty SD, což uživatelům umožňuje bezdrátově přistupovat k souborům na USB flash disku nebo SD kartě jejich smartphonu nebo tabletu. Pomocí aplikace MobileLite mohou uživatelé snadno přesouvat, zálohovat nebo sdílet fotografie, videa a další obsah bez nutnosti použít PC. Navíc tak mohou uvolnit cenný prostor v úložišti mobilních zařízení, aniž by museli data mazat nebo používat zálohy do cloudových řešení. Pro rychlý přenos dat podporují obě zařízení bezdrátový přenos přes Wi-Fi ve dvou pásmech (802.11 ac).

MobileLite_Wireless_G3_mlwg3_hr_30_12_2015_11_41

Model MobileLite Wireless Pro má všechny funkce shodné se zařízením MLWG3, ale navíc nabízí vestavěnou paměť o velikosti 64 GB a současně i ještě více dimenzovanou baterii s kapacitou 6900 mAh (až 19 hodin nepřetržitého provozu). Kromě dobíjení mobilních přístrojů a možnosti bezdrátového přenosu dat mají uživatelé pohodlný přístup k dalšímu prostoru vestavěné paměti. Obě novinky podporují zařízení s operačním systémem Android a iOS. Bezdrátová komunikace probíhá skrze WiFi v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Informace o ceně a dostupnosti na našem trhu pro vás aktuálně zjišťujeme. Jakmile budeme znát oficiální stanovisko, článek aktualizujeme.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button