Novinky

Jaké Apple produkty můžeme očekávat v roce 2019?

Rok 2018 je úspěšně za námi a my se těšíme na technologické novinky, které nám letos Apple ukáže. Na co se tedy můžeme v průběhu celého roku těšit?

AirPower

Jako první musím samozřejmě zmínit bezdrátovou nabíječku AirPower, na kterou fanoušci čekají jako na smilování. Oznámena byla již v roce 2017, přičemž Apple uvedení na trh stále posouval, až jej posunul na konec roku 2018. Na vině je technologická náročnost výroby a Apple zřejmě přecenil své síly. Jak ale můžeme nyní vidět, termín konec roku 2018 společnost jaksi nestihla a je více než pravděpodobné, že se AirPower dočkáme někdy v roce 2019. Tak snad. 

Nová generace iPhonů a iPadů Pro

Logicky také musí přijít nástupce aktuálních iPhonů s procesorem A13 a ruku v ruce s ním také iPady. Název telefonů zatím není znám, ale zřejmě můžeme počítat s iPhony 11 či římsky XI a poté klasicky s iPady Pro (2019) Vzhledově by měla být zařízení totožná, jako aktuální generace.

Můžeme očekávat lepší fotoaparát, reálnější rozšířenou realitu, lepší displeje a tak dále. Však to znáte, opakuje se to každý rok.

Apple Watch Series 5

Nové Apple Watch by měly vypadat naprosto stejně, jako aktuální 4. série. Pravděpodobně můžeme počítat s navýšením výkonu, lepšími mikrofony a možná o lepší výdrží baterie. V roce 2018 zažili Apple Watch celkem velkou revoluci, čehož se zřejmě následujících pár let nedočkáme a Apple bude vylepšovat jen minimálně. 

Apple TV 2019

Spekuluje se také o nové generaci Apple TV, která by nahradila aktuální Apple TV 4K. Ta byla představena v roce 2017 a jelikož jde náročnost aplikací stále dopředu, nová generace by přišla jistě vhod. Bohužel zatím nejsou známy žádné bližší informace. Spekulovat můžeme jen o názvu, který by měl být Apple TV (2019). Nová generace by se už měla více podobat herním konzolím, jako je Xbox One či PS4.

AirPods 2

Už delší dobu víme o tom, že Apple chystá novou generaci AirPods, která by měla podporovat bezdrátové nabíjení včetně nabíječky AirPower. Dále by měly obsahovat senzory pro měření tepu včetně gyroskopu pro sledování aktivit. Nové informace také hovoří o voděodolnosti stejně, jako mají nejnovější iPhony. Vzhledově by měla být sluchátka velice podobná, možná i stejná. 

One more thing?

Otázkou nakonec zůstává, zda se dočkáme nějakého zcela nového zařízení. Občas prosakují informace ohledně chytrých brýlí (nebo něčem podobném), které Apple chystá. Díky ním by Apple protlačil rozšířenou realitu ještě více, než nyní. Určitě jste také slyšeli i o autu, které prý Apple vyvíjí. Tak uvidíme, rok 2019 bude určitě plný zajímavých novinek a my se jen těšíme. 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close