Tipy a triky

Jak v Safari na iOS zobrazit naposledy zavřené webové záložky?

Jistě se vám již někdy stalo, že jste omylem zavřeli ve webovém prohlížeči Safari nějakou tu záložku. Dnes vám přinášíme tip na zajímavou funkci, která je tak trochu skryta a ne každý o ni musí vědět. 

Pokud si tedy chcete nechat zobrazit poslední zavřené záložky v Safari na iOS, tak stačí pouze následující kroky:

  1. Otevřete si Safari
  2. Zobrazte si všechny otevřené záložky
  3. Podržte tlačítko + 
  4. Nyní se vám zobrazí seznam naposledy zavřených záložek, které můžete obnovit

Stejná funkce je také samozřejmě na iPadu a dokonce i v některých prohlížečích třetích stran, jako je například Opera Mini.

Skryté funkce iOS

Osobně používám produkty Applu již skoro 10 let a o této vychytávce jsem nevěděl. I když jsem si myslel, že iOS mě už nemůže ničím překvapit, tak jsem se mýlil a vždy je příjemné se naučit něco, o čem nevíte, že vůbec existuje. 

Operační systém iOS nabízí daleko více „skrytých“ vychytávek, jako je například tato. Do budoucna se tak můžete těšit na více návodů, tipů a triků, jak si ulehčit běžnou práci se systémem iOS.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Jeden komentář

  1. Tak mne se poprve stalodnes,ze jsem rozhodne nic nezavrela nahodou, omylem,ani cilene. Mivam tak cca5-10 zalozek k vyrizeni a ty nezaviram. Dnes jsem otevrela Safari a hadejte,kde vsechny byly? Presne tam!!! A zadne plusko mi nepomohlo;-( Asi nova aktualizace? Do ted mi Safari nevadilo. Tato chvile me pekne nadzvedla! Asi budumuset zacit pouzivat chrome,kde kdyz chci,aby zistalo vse tak,jaknjsem to opustila,tak to tak taky zustane.
    Vubec by me zajimalo, ktereho blbce vzdycky napadne zeusitnwco smysluplneho a funkcniho -a bez upzorneni uzivatelu to proste na jeho navrh nejaky programator proste predela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button