iPhoneNovinky

Jak to bude s novým iPhonem 7? Tim Cook to vidí optimisticky.

Jak už jistě víte, v září se má oficiálně představit nový iPhone 7. Mnohé zprávy a kritici mluví o tom, že nový iPhone nezaznamená veliký úspěch, co si ale myslí výkonný ředitel Applu Tim Cook? Ten zastává úplně opačný názor a věří, že bude o nový telefon velký zájem. K těmto spekulacím se vyjádřil na poradě ohledně zisku za třetí čtvrtletí.

2015-10-01-tim-cook-0019edit

Nechci mluvit o nových telefonech, které ještě nejsou oficiálně uvedeny na trh, ale můžeme se podívat, jak to bylo v předchozích letech. Uživatelé přešli na nový model iPhonu 6s téměř tak rychle jako na iPhone 5s a na iPhone 6 byl přechod ještě značně rychlejší. To, co přinese budoucnost, uvidíme, ale podle znaků, které vidíme již nyní, jsem velmi optimistický do budoucnosti.

Dále Tim Cook mluvil o stále více se rozšiřujícím počtu zákazníků, kteří kladou čím dál větší důraz na kvalitu smartphonů, o neustálém modernizování iPhonů a velmi užitečné hlasové asistentce Siri. Přišla řada i na chystaný nový operační systém iOS 10, který má vyjít spolu s nejnovějším modelem iPhonu v září. A v neposlední řadě také hovořil o velkém soustředění se na umělou inteligenci, která by měla ke zvýšení poptávky po iPhonu také výrazně přispět.

Zdroj

Štítky

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Close