iOS

Jak si v aplikaci Spotify pro iOS odfiltrovat staženou hudbu

Spotify je jednoznačně nejpopulárnější streamovací platforma pro mobilní i desktopové systémy. Na záda mu tak maximálně dýchá Apple Music a někde hodně vzadu chystá druhý dech Google Play Music. 

Aplikace Spotify pro iOS bohužel nenabízí možnost zobrazit si nějak jednoduše, vedle seznamů hudby, další seznam se staženou muziku. Jednou z možností je, že budete „scrollovat“ mezi vašimi písničkami a budete hledat malou, zelenou ikonku stažení. To ale není moc elegantní a naštěstí je zde jiné řešení. 

Schovaná nabídka

Stačí si otevřít jakýkoli seznam hudby a potáhnout prstem směrem dolů. V horní části se vám zobrazí vyhledávací pole a vedle měj ikonka menu. Tu rozklikněte a zobrazí se vám nabídka, jak seznam třídit. Zde už stačí kliknout na Stažené a tím se vám tato stažená muzika zobrazí do jednoho seznamu. 

V minulosti byl celý playlist s názvem Stažené u všech ostatních playlistů, což bylo mnohem jednodušší, ale vývojáři ho bohužel z nám neznámého důvodu tak trochu schovali.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close