NovinkyPoradna

Jak je to s Apple certifikací v České republice – část první – IDIF

Několik čtenářů se zajímalo o to jak je to s certifikací Apple v našich končinách. Dle oficiálních stránek Apple jsou momentálně v České republice dvě školící střediska. Pojďme se podívat co obě společnosti nabízejí a jaké tedy máme možnosti. V dnešním článku se podíváme na společnost IDIF, v následujícím na společnost GOPAS a v posledním na možnosti zíkání různých certifikátů online z pohodlí vašeho domova.

Společnost IDIF

Nabídka kurzů:

Apple Aperture: RA elegantně a efektivně

Cílem semináře je nabídnout posluchačům nejen základní znalost programu jako takového, ale zejména předání praktické zkušenosti s jeho efektivním využitím. Naučíme vás, jak vytvářet knihovnu snímků, se kterou budete moci v budoucnu pracovat efektivně a elegantně. Nečekejte referenční manuál ke všem funkcím programu, připravili jsme pro vás návod pro každodenní život fotografa s Apple Aperture!

[break]Přednášející: Jan Březina
Cena: 3570,- Kč

Certifikace Apple: Žádná


Základy Mac OS X Lion

Po absolvování kurzu budete schopni zvládat základní práci s Macem a budete mít dostatek informací na další samovzdělávání. Během jednoho dne získáte tolik znalostí, aby se práce s Lionem pro vás stala příjemnou a vy jste si mohli práci s tímto systémem užívat a věděli, jak eventuální problémy řešit. Seminář také nabízí dostatek času na diskuzi a řešení konkrétním problémů uživatelů.

[break]Přednášející: Jan Březina
Cena: 3570,- Kč

Certifikace Apple: Žádná


Apple Aperture 101: Mistrovství zpracování fotografií

IDIF jako jediný v ČR přináší oficiální Apple certifikovaný třídenní kurz práce s Apple Aperture v češtině! Pod vedením zkušeného certifikovaného trenéra Honzy Březiny se můžete na tři dny ponořit do tajů špičkového zpracování fotografií. Na konci kurzu můžete absolvovat certifikační Apple test a získat status Apple Certified PRO!

Kurz Aperture 101 je určen všem vážným zájemcům o zpracování fotografií na počítačích Apple. Naučíte se pomocí Apple Aperture 3 vybudovat funkční a bezpečný archiv vašich fotografií, provádět základní i pokročilé zpracování fotografií a působivě je prezentovat. To vše s lehkosti, elegancí a rychlostí Applu vlastní. Kurz probírá všechny aspekty profesionálního workflow a vysvětluje všechny funkce Aperture. Jedná se tedy o vyčerpávajícího průvodce světem špičkového zpracování fotografií.

V ceně kurzu je kromě kurzovného zahrnuta oficiální tištěná anglická příručka, CD s podklady pro práci na kurzu, možnost na konci kurzu absolvovat certifikační test pro úroveň Apple Certified PRO v hodnotě 150USD a lehké občerstvení.

Přednášející: Jan Březina
Cena: 15360,- Kč

Certifikace Apple: Apple Certified Pro – Aperture 3 Level One


iLife – probuďte kreativitu

Kurz vám dodá dostatek informací pro zvládnutí zpracování materiálu, který jste se svým fotoaparátem či kamerou připravil a navíc vás připraví na to, jak výsledek dát na internet a sdílet s přáteli. Seminář nabídne pohled více do hloubky u výše uvedených programů a zároveň budete mít možnost s lektorem probrat vlastní otázky týkající se vašich materiálů nebo techniky.

 

 

Přednášející: Jan Březina
Cena: 3570,- Kč

Certifikace Apple: Žádná


 

Apple iOS: ovládněte svůj mobilní život

Po absolvování kurzu budete mít kompletní představu o tom, co váš iPad či iPhone umí a jak jej na maximum využít. Budete znát zákonitosti App Store, získáte doporučení na zajímavé aplikace a klíčovou součástí semináře je i pomoc se začleněním iOS zařízení do pracovního prostředí (emaily, synchronizace, úkoly atp.). Aplikace iTunes je důležitou součástí řešení a i ta bude v rámci semináře probrána. Pro okamžité vyzkoušení doporučujeme přinést si s sebou svůj iPad (iPhone / iPod Touch) a eventuálně i počítač s iTunes knihovnou.

 

Přednášející: není známo
Cena: není známo

Certifikace Apple: Žádná


 

Kontaktní informace:

Hálkova 2
12000 Praha 2,
Česká republika
Telefon: +420296200051

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

10 Komentáře

   1. No, Bratislava už je blíž. Chtěl bych zajít a poradit se s někým. Zanedlouho budu psát totiž maturitní práci na téma Mac Os X. Sice na Applu jsem vyrůstal ( v 11 letech první ) , tak i přes to bych potřeboval aspoň něco probrat s někým, kdo tomu rozumí.

     1. Dobrá tedy. Díky. Měl bych první dotaz. Nějaký prográmek typu profiCAD je na platformu Mac ? Potřebuji zapojovat hradla, kondíky, rezistory apod.. Zatím mám možnost, že v rodině vlastní otec Win Vista, ale nemám nekonečně nervy se s tím systémem bavit.

      1. Tak to se přiznám, že nemám páru. Je zde několik softwarů pro schematické kreslení, ale to asi nehledáte, že? Obávám se, že na tuto otázku Vám ani ve školícím středisku neodpoví.

  1. No ono je to CAD, ale ne na elektrická schémata. Je to spíše na modely budov, objektů apod. teda soudě dle obrázků. Já bych potřeboval spíše elektrická schémata. Našel jsem Eagle, což by mělo být na tvorbu tištěných spojů, ale jaksi se v tom nedokáži orientovat. http://downloads.zoznam.sk/screenshots/ukazka.png tohle je na to snad nejlepší a nejjednodušší program, ale není verze na Mac. Psal jsem jim dotaz, jestli se něco podobného nechystá, ale bohužel, ne. Děkuji za reakci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button