Novinky

iXpand Flash Drive Go je nový flash disk, co dokáže vyřešit problémy s nedostatečnou pamětí iPhonu

iXpand Flash Drive Go je nový flash disk od společnosti SanDisk, který se aktuálně dostává na tuzemský trh. Disk umožňuje rozšířit ukládací kapacitu iPhonu i iPadu a usnadňuje přenos dat mezi jednotlivými zařízeními a počítačem.

iXpand Flash Drive Go umožňuje snadno a rychle uvolnit místo na iPhonu a automaticky zálohovat fotografie, videa nebo kontakty. Díky druhému konektoru pro rozhraní USB 3.0 je možné přenášet digitální obsah z počítače nebo na něj. Prostřednictvím mobilní aplikace je možné dále rozšířit možnosti flash disku a využívat například automatické zálohování nebo chránit uložené soubory heslem.

Sandisk iXpand Flash Drive Go má navíc očko pro zavěšení například na svazek klíčů, a především sklápěcí kryt, který chrání konektory USB 3.0 a Lightning. Díky tomu jej lze snadno přenášet a mít data stále u sebe. iXpand Flash Drive Go umožňuje přehrávat uložené soubory přímo na iPhonu. Snadno tak můžete přehrávat například své oblíbené filmy a mít stále volné místo v interní paměti. Právě pořizované fotografie nebo video můžete naopak nahrávat přímo z telefonu na připojený flash disk a šetřit tak ukládací kapacitu iPhonu či iPadu.

Cena a dostupnost:

iXpand Flash Drive Go je dodáván ve dvou kapacitách. Model s 256 GB má doporučenou koncovou cenu 2 999 Kč včetně daně. Model se 128 GB je k dostání od 1 699 Kč včetně DPH.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close