Novinky

iPhone SE prý nabídne stejný fotoaparát jako iPhone 6s

Pondělní konference Applu se nezadržitelně blíží, s čímž pochopitelně koresponduje narůstající frekvence nejrůznějších úniků. Hlavním hřebem večera se stane premiéra čtyřpalcového modelu s označením iPhone SE, který má navázat na již dosluhující iPhone 5s.

iphone6sPodle jednoho z fanoušků se zaměstnanci Applu prohání ulicemi New Yorku a sbírají materiál pro reklamní spot, který bude natočen prostřednictvím chystané novinky. Pokud se tyto zvěsti zakládají na pravdě, iPhone SE pravděpodobně nabídne totožnou optiku, jako aktuální iPhone 6s. To bude v praxi znamenat 12Mpx snímač s možností natáčet videa v maximálním rozlišení 4K. Přestože nemá chybět podpora pro Live Photos, doposud není zcela zřejmé, zda bude displej disponovat vrstvou s 3D Touch.

Část odborné komunity příliš nerozumí, proč se Apple rozhodl pro rozšíření mobilního portfolia. Negativní reakce hovoří o zbytečné fragmentaci, která může v krajním důsledku vést k odlivu uživatelů. Konečného rozřešení se dočkáme již toto pondělí. Mediální akce začne v odpoledních hodinách a po vzoru minulých ročníků bude dostupný živý přenos, který bude možné spustit na všech zařízeních s operačními systémy OS X, iOS a Apple TV.

Zdroj

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Close