iOSiPhoneNovinky

iPhone 8 se dočká velkých změn. Můžeme se těšit na skleněný design

Tchajwanská společnost Foxconn, ze které jsme mohli vidět poslední roky například úniky iPhonů, vyvíjí dle nových zpráv skleněná záda pro iPhone. Tuto část budeme moci pravděpodobně vidět na nových iPhonech 8, které budou oslavovat již 10. výročí, a tak můžeme čekat, že v tomto modelu se dočkáme opravdu řady novinek.

Společnost Apple je pro Foxconn Technology Group klíčovým klientem, a tak na vývoji skleněné šasi pracuje již od loňského roku. Jako první přišel se zprávou o tom, že stávající hliník by mohlo nahradit sklo uznávaný analytik KGI Securities Ming-Chi Kuo již letos v březnu. Nyní se tyto zprávy začínají pomalu potvrzovat, a tak bychom se v příštím roce mohli opravdu dočkat skleněného iPhonu. Design by mohl být částečně podobný jako u starších iPhonů 4 a 4S, které měly také skleněná záda a slavily u uživatelů se svým designem úspěch po celém světě.

iphone8-960x580

Zprávy o nových iPhonech také prozrazují fakt, že se od společnosti Apple dočkáme rovněž změny u displeje iPhonu 8. Stávající LCD by měl nahradit OLED displej. Tyto tenčí, jasnější a energeticky účinnější displeje by mohla jablečnému gigantu dodávat společnost Samsung, která OLED displeje vyzdvihuje i u svých vlajkových lodí na poli smartphonů. Změny, o kterých zde hovoříme, jsou z jisté části zásadní, a tak ačkoliv se letos u iPhonu 7 velkých změn nedočkáme, příští rok bychom se mohli dočkat opravdu velkých novinek.

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button