Novinky

iPhone 7 na novém videu: Spekulace o nové barvě se zřejmě naplní

Neuběhlo ani pár dnů a máme tu další video s iPhonem 7 v hlavní roli, které se objevilo na YouTube kanálu ConceptsiPhone. V podstatě až na jednu výjimku se nedozvídáme nic nového a video tak lze považovat pouze za opětovné stvrzení dřívějších úniků. Pro úplnost je vhodné dodat, že zachycené iPhony jsou zřejmě makety bez vloženého hardwaru. Je velice pravděpodobné, že před sebou máme vzorky pro výrobce ochranného příslušenství, kterým tyto vzorky slouží při návrzích obalů a dalších doplňků.

Screen-Shot-2016-07-21-at-11.58.03-800x533

Na videu si můžeme prohlédnout všechny tři barevné varianty, přičemž nejzajímavěji se jeví takzvaná Space Black. Ta má nahradit současnou Space Grey. Podle dosavadních informací bude nová barva lépe korespondovat s Apple Watch v tmavém odstínu. Co se týče dalších poznatků, lze pouze konstatovat již dříve prezentované domněnky o přesunutí anténních modulů a větší optice hlavního fotoaparátu. Při pohledu na dolní hranu je evidentní, že Apple skutečně pohřbí 3,5mm audio konektor, jehož funkci přebere rozhraní Lightning.

Přestože o hardwarové výbavě toho moc známo není, do útrob se nastěhuje nová generace čipsetu Apple A10 a 32GB interní paměť, která bude tvořit základ nabídky. Premiéra modelů iPhone 7 a iPhone 7 Plus se tradičně odehraje v průběhu září. V horizontu dvou následujících měsíců lze tedy očekávat další vlnu masivních úniků, které nám prozradí další podrobnosti o obou připravovaných novinkách.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button