Novinky

V Číně je k mání redukce na sluchátka pro iPhone 7

Jednou ze spekulací, které fanoušky jablečných telefonů nejspíš příliš nepotěšily je bezpochyby zpráva o absenci klasického audio 3,5 mm konektoru, kterého by se měl příští iPhone zbavit. Zatím není jasné, jak Apple vypuštění jednoho ze základních portů hodlá nahradit. Nejčastěji se však hovoří o sluchátkách s Lightning konektorem či bezdrátových sluchátkách, která by snad mohla být součástí balení.

17042-14211-Screen-Shot-2016-05-30-at-20912-PM-l

Mezitím, co západní svět spekuluce a komentuje, v Číně se neotálí. Na tamním trhu je totiž už dnes k dispozici redukce pro sluchátka, která umožní poslech hudby skrze nabíjecí konektor. Redukce, kterou možná bude za pár měsíců potřebovat každý majitel nového iPhonu je šikovně osazena také třemi tlačítky pro ovládání hlasitosti a přehrávače.

Dvě ze tří nově představených redukcí dokonce disponují také microUSB portem. Během poslechu hudby by teda bylo možné smartphone zároveň nabíjet.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button