iOSiPhoneNovinky

iPhone 7 Plus v celé své kráse: Podívejte se, jak bude vypadat výkladní skříň Applu

Premiéra nové generace iPhonů se kvapem blíží, což s sebou přináší stále sílící vlnu nejrůznějších úniků. Až doposud jsme nejčastěji slýchali o konzervativnějším modelu iPhone 7 s 4,7” displejem. Větší sourozenec iPhone 7 Plus (Pro) proto působil stejně tajemně jako paní Colombová, o který také každý věděl, nicméně spatřit ji bylo stejně těžké, jako získat první místo ve frontě na úřadu pro vydávání registračních značek. Dogma kolem iPhone 7 Plus nově přiživila čerstvá fotografie zachycující všechny dostupná varianty. Podle čínského zdroje jde o předprodukční verze, nicméně design je údajně až na pár drobností finální.

iphone_dual_camera

Pokud jsou tyto zvěsti založené na pravdě, máme před sebou snímek nadcházející vlajkové lodi od Applu, která se popere s ostatní konkurencí. Při bližším pohledu na fotografii lze vypozorovat chybějící logo výrobce, což potvrzuje tezi o testovacím prototypu. Stejně jako u menšího iPhonu 7 je patrná změna v rozložení anténních modulů, které se posunuly blíže k hornímu a dolnímu okraji.

iPhone-7-Plus

Opomenout nelze ani modul fotoaparátu s duálním optikou. Dvojice fotoaparátů na zadní straně je neustálým svárem dohad a spekulací. Zatím nikdo nedokázal jasně říci, k čemu bude druhý snímač sloužit. Pro tuto chvíli je jisté, že iPhone 7 Plus bude nepochybně sázet na pořizování multimediálního obsahu. Pečlivým čtenářům jistě neunikla ani trojice pinů rozhraní Smart Connector, které se poprvé objevilo u tabletu iPad Pro. V kuloárech se šušká o možnosti připojení doplňkového příslušenství v podobě dokovacích stanic, krytů s přídavným akumulátorem či klávesnice.

iPhone-7-vs-iPhone-7Plus-Pro-Dummies-800x738

Jak se vám nový iPhone 7 Plus líbí? Jde podle vás o krok správným směrem nebo považujete implementaci duálního fotoaparátu za slepou větev? O svůj názor se můžete podělit formou komentáře pod tímto článkem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Close