Novinky

iPhone 12 skutečně bez adaptéru a sluchátek? Naznačuje to render plastové výplně krabičky

Applu se poslední roky příliš nedaří držet pod pokličkou detaily o připravovaných iPhonech. Také letos tak máme už v průběhu léta docela dobrý přehled o tom, co očekávat od iPhonu 12, který by se měl světu ukázat v září. Nedávno jsme psali o jednom překvapení, které zájemce o novinku nejspíše příliš nepotěší. Zpočátku to vypadalo jako další z řady bláznivých spekulací, které se nakonec nepotvrdí. Nyní o ní však slyšíme už podruhé. Jde o to, že v krabicích s novým iPhonem 12 by mohl chybět adaptér pro dobíjení. Apple do balení zahrne možná jen kabel.

Zdroj: conceptsiPhone

Tomuto tématu se teď věnuje i render, který by měl ukazovat plastovou výplň krabičky od Applu. Prostor pro adaptér v ní chybí. Stejně tak už bychom asi neměli počítat ani se sluchátky EarPods. Představa, že Apple ke každému iPhonu přibalí AirPods, je pak přímo naivní. Pokud by společnost skutečně přestala k iPhonu dodávat adaptér, bude tento krok nejspíše obhajovat snížením elektroodpadu. Naprostá většina majitelů už přitom doma minimálně několik vhodných adaptérů má. Pravdou je ale také to, že Apple by tímto krokem ušetřil nemalé náklady.

Platit za vyhřívané sedačky jako za Netflix? BMW chce z výbavy aut udělat službu

Render výplně krabičky se objevil na kanále ConceptsiPhone a měl by pocházet ze skutečně spolehlivého zdroje. Plastový díl, který by měl být součástí každé krabičky s iPhonem, má zřejmou kruhovitou plochu určenou pro napájecí kabel. Další prohlubeň, ve které se obvykle schovával právě adaptér, zde ovšem už chybí. Vedlejší čtvercová forma nejspíše poskytne prostor pro papírovou dokumentaci a nálepky. S trochou štěstí by se zde však mohla schovávat i sluchátka. Na EarPods se však prostor zdá příliš mělký. Hned nad ním je totiž zřejmá drážka pro iPhone. Na to, co Apple nakonec do krabiček s iPhonem skutečně přibalí, si budeme muset počkat do podzimu.

Zdroj
Macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button