AktualityNovinky

Uživatelé si stěžují na zamrzání iPadu Pro při nabíjení, pomáhá jedině restart

Při představování iPadu Pro se Apple chlubil nekompromisním výkonem převyšující řadu současných notebooků. První zkušenosti a výsledky ze syntetických benchmarků tato tvrzení pouze potvrzují, ovšem řada majitelů si začíná stěžovat na závažnou chybu. Ta výrazným způsobem degraduje uživatelský zážitek, na který jsme u produktů se znakem nakousnutého jablka zvyklí. Při nabíjení a následném dovršení plné kapacity akumulátoru tablet zamrzne a přestane odpovídat na jakékoliv příkazy.

478250-ipad-pro

Jediným řešením je tvrdý reset za pomoci podržení domovského tlačítka a vypínače po dobu patnácti vteřin, dokud se nezobrazí logo Apple. Tento postup je dokonce uveden na oficiálních stránkách podpory, což dokazuje, že Apple tento nedostatek vede v patrnosti. Náprava má dorazit s příchodem aktualizace na verzi operačního systému iOS 9.2. Je až s podivem, že prémiový produkt, kterým iPad Pro bezesporu je, trpí podobným problémem.

ipad-pro-hands

Pokud by se jednalo o konkurenci s Androidem za výprodejovou cenu, dalo by se nad takovým nešvarem přivřít oko, ovšem my se bavíme o zařízení z docela jiné cenové kategorie. V současné chvíli proto nezbývá než doufat, že výrobce brzy připraví nápravu, jenž uvedete tuto nemilou záležitost v zapomnění.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button