AktualityNovinky

iPad Pro se začne prodávat 11. listopadu. A to i v České Republice

Vlajková loď tabletů společnosti Apple – iPad Pro s 12,9 palcovou úhlopříčkou, by se měl začít prodávat již za necelé dva týdny, 11. listopadu. V tento den se začne největší iPad prodávat jak ve všech zemích, kde Apple provozuje vlastní Apple Story, tak po celém světě,  prostřednictvím internetového obchodu Apple Online Store. Z této informace tedy vyplývá, že nejnovější přírůstek rodiny tabletů s nakousnutým jablkem ve znaku bude již od příštího týdne k dostání také v České Republice.

Apple-iPad-Pro-Apple-iPad-Pro-Retina-Display-Apple-iPad-UK-Price-Apple-iPad-Pro-UK-Release-Date-Apple-iPad-Pro-Pencil-Pencil-App-604152

S touto informací přišel jako první internetový Apple magazín 9to5mac, ten uvádí, že má toto datum potvrzeno z několika zdrojů. Apple přesný den zahájení prodeje však zatím neupřesnil, pouze řekl, že němu dojde v průběhu měsíce listopadu. 11. listopadu by se do prodeje měla dostat také klávesnice Smart Keyboard a tužka Apple Pencil.  Už nějakou dobu jsou známy i ceny nového krále tabletů. Základní model s 32GB úložištěm odstartuje na částce 799 EUR (přibližně 21 700 CZK). Vrchol nabídky tvořící varianta s kapacitou interního úložiště 128 GB a modulem pro LTE vyjde na 1079 EUR (zhruba 30 000 CZK). Jestliže zatoužíte po dotykovém peru Apple Pencil, připočtěte si dalších 99 EUR (2 700 CZK) a za klávesnici SmartKeyboard zhruba 4 600 Kč.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button