NovinkyVidea

iPad 10 generace: nejzvláštnější Apple produkt za poslední dobu (video)

Apple letos představil nový iPad 10. generace, na který lze pohlížet různou optikou. V zásadě ale platí, že jde o nástupce základního iPadu, který přichází s moderním designem a důstojnou výbavou. Tablet míří zejména na běžné uživatele, kterým tablet slouží primárně na konzumaci obsahu a obejdou se pokročilých vychytávek, které nabízí vybavenější modely iPad Air či iPad Pro.

Poněkud rozporuplné reakce ovšem budí podpora Apple Pencil první generace, která se nabíjí prostřednictvím Lightning rozhraní. A jelikož Apple vybavil nový iPad USB-C portem, uživatelé se neobejdou bez speciální redukce. Když ponechám stranou toto poněkud krkolomné řešení, jde o povedený kus hardwaru. Hlavní pýchou tabletu se stal 10,9“ displej, který zabírá převážnou část přední strany. Na čelním panelu už nenajdeme čtečku otisků. Ta se přestěhovala do vypínacího tlačítka na horní straně zařízení.

Příjemnou novinkou je také umístění FaceTime kamerky na delší stranu tabletu, což je pro vyřizování videohovorů mnohem praktičtější. Desátá iterace iPadu nestrádá ani z hlediska výkonu. Mozkem zařízení stal čipset A12 Bionic, který nabízí dostatek výpočetního výkonu pro drtivou většinu aplikací a her.

Pokud si nechcete nechat ujít moje další videa, nezapomeňte dát odběr na YouTube.

Za zapůjčení děkujeme společnosti iWant, kde si můžete nový iPad a další Apple produkty také zakoupit.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button