iOSiPadiPhoneiPod

iOS: Vytvořte si lepší emailový podpis

Možnost vytvoření podpisu pod emaily je v iOS již snad od první verze. Donedávna to byla možnost pouze vytvořit jeden podpis pro všechny účty dohromady a tak většina lidí odesílala emaily s podpisem Odesláno z iPhonu nebo také Sent from my iPhone. S příchodem iOS 6 je zde také nově možnost přidat si zvlášť podpis ke každému emailovému účtu, který máte v iPhonu nastavený. Pro ty, kdo neví jak podpis v emailech nastavit: Otevřít Nastavení – Pošta, kontakty, kalendáře – Podpis. Zde si můžete vybrat zda používat stejný podpis pro všechny účty nebo nastavit pro každý účet jiný.

Dnes se podíváme na to, jak podpis ještě o trochu vylepšit. Do podpisu lze přidat odkazy, obrázky nebo například tučné písmo. Jak tedy na to? Budeme potřebovat základní znalosti HTML a editor, který je ke stažení z AppStoru zcela zdarma.

Krok první

Z AppStoru si stáhněte zdarma aplikaci Nitro HTML. Po jejím nainstalování aplikaci spustíme.

Krok druhý

Vytvoříme si novou stránku klepnutím na More – New Page

Krok třetí

Nyní povolte uzdu své html fantazii a vytvořte si podpis dle svých představ. Pro ty z vás, kteří nejsou s html kamarádi doporučujeme použít Google nebo kamaráda, který html alespoň trochu ovládá.

Krok čtvrtý

Pokud máte v podpisu vše co jste chtěli, můžete si jej prohlédnout jak bude vypada klepnutím na Page. Jste-li se svým podpisem spokojeni, označte jej a zkopírujte do schránky.

Krok pátý

Přepněte do NastaveníPošta, kontakty, kalendáře a zde vyhledejte Podpis. Vámi vytvořený podpis zkopírujte do příslušného políčka pro podpis.

Hotovo. Pokud se vám podařilo může váš podpis vypadat například takto:

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

4 Komentáře

  1. Super navod,
    me by jen zajimalo, jak vyresit situaci, kdyz bych chtel mit dva podpisy?
    Jeden pro kolegy a druhy mimo firmu a chtel bych, aby to gmail automaticky poznal, ze kdyz chci odeslat email na stejnou domenu, aby dlouhy podpis nepridaval, kdyz mimo, tak aby ho pridal..

    1. S obrázkem je to maličko složitější. Jediným způsobem jak jej vložit do podpisu, je vytvořit si www stránku, tu navštívit na iPhonu, zkopírovat a vložit do podpisu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button