Novinky

iOS 10.3.2 uvolněn pro veřejnost a stále podporuje 32-bitová zařízení

Apple před malou chvíli vydal aktualizaci systému iOS 10.3.2 pro veřejnost, která přináší opravy chyb a vylepšení zabezpečení pro váš iPhone a iPad. Instalační soubor má na iPhonu 7 (iOS 10.3) 176,8 MB z čehož vyplývá, že změn nebude hodně a když už, bude se jednat o vylepšení, která nebudou příliš viditelná. Spolu s tím také vyšla aktualizace WatchOS 3.2.2 (41, 7 MB), macOS 10.12.5 a tvOS 10.2.1.

IMG_7804 kopieNový iOS 10.3.2 právě instalujeme a o případných novinkách vás budeme samozřejmě ihned informovat. Podle poslední bety to však vypadá spíše jen na vylepšení systému „pod kapotou“. Mezi nejviditelnější novinky se řadí aktualizovaný SiriKit pro ovládání funkcí samrtphonu během jízdy v autě nebo drobná zlepšení v podobě podpory aplikací třetích stran. Subjektivně lze také pozorovat svižnější reakce celého prostředí.

iPhone-5c-colors

Pokud se vám aktualizace sama nenabídla, můžete ji vyvolat přímo z nabídky Nastavení > Obecné > Aktualizace systému. Poslední beta nepodporovala 32-bitová zařízení, to znamená, že aktualizaci zřejmě nestáhnete na iPhone 5, iPhone 5c ani iPad 4.

Aktualizace:
Podle aktuálních informací však Apple systém 10.3.2 zpřístupnil i pro tyto modely, což je jistě výborná zpráva pro všechny majitele.

Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Close