Novinky

Ilumio již tři roky šíří Apple pozitivní myšlení

Je to neuvěřitelné, ale dnes Ilumio slaví již třetí výročí působení na trhu. Již více jak tisíc dní se snaží šířit Apple pozitivní myšlení a pomáhájí Apple uživatelům lépe, efektivněji a s větší radostí používat svá zařízení. Za tuto dobu uspořádali celkem 174 kurzů, kterými prošlo neuvěřitelných 854 klientů. Jsme velice hrdí na důvěru, které se nám dostalo a rozhodli jsme se oslavit toto výročí speciální nabídkou.

Speciální sleva Apple kurzů

Pokud si objednáte libovolný z vyhlášených Apple či Adobe kurzů mezi 16. a 26. dubnem a uvedete slevový kód NAROZENINY snížíme vám automaticky cenu kurzu z 1590Kč na 1190Kč. Pokud si objednáte dva či více kurzů najednou, snížíme vám cenu každého z nich na rovných 1000Kč! A to už se vyplatí.

 Stačí si vybrat Apple kurz

V naší aktuální nabídce najdete kurzy Mac OS X i iOS, samostatné kurzy na všechny tři aplikace z balíku iWorks (PagesNumbersKeynote), na vynikající PixelmatorEvernoteAdobe Lightroom či Adobe Photoshop. Samostatný kurz je pak věnován iMoviemobilní kanceláři a iCloudu. Stačí si jen vybrat téma v přehledu Apple kurzu a včas se přihlásit.

Doporučené články

Back to top button