Novinky

Huawei vám přeje z iPhonu vše nejlepší do roku 2019. Dotyčného zaměstnance to přišlo pěkně draho

Zaměstnanci čínského Huawei se před pár dny postarali o pořádný průšvih. Na oficiálním Twitter účtu společnosti Huawei totiž přáli vše nejlepší do roku 2019. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, jen kdyby nebyl tweet odeslán z iPhonu. 

Tweet odeslal zaměstnanec Huawei, který má na starost sociální média a zároveň spravuje oficiální Twitter kanál společnosti. Tento zaměstnanec ke své firmě moc loajální nebyl, protože používal konkurenční iPhone, místo aktuálně nejlepšího Huawei telefonu – Mate 20 Pro.

Od Huawei z iPhonu

U napsaného tweetu se tak objevil malý popisek, že příspěvek byl odeslán z aplikace Twitter pro iPhone. Ten se tak postaral o pořádný skandál a zaměstnanec má co vysvětlovat. Dle nejnovějších informací ho společnost potrestala snížením platu a degradací a zároveň penalizovala i jeho přímého nadřízeného. 

Podobná situace se již párkrát opakovala, u konkurenčního Samsungu. Tehdy se na internetu také objevil příspěvek, který byl odeslán z iPhonu a vychvaloval nejlepší Galaxy telefon. No, alespoň víme, jaký telefon je opravdu ten nejlepší. 

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button