AktualityiOSNovinkyWatch

Hotelový řetězec chce s hodinkami od Applu nahradit klíče k pokojům

Hotelový řetězec Starwood již od loňského listopadu umožňuje svým hostům používat iPhony pro odemykání pokojů. V souladu s aktuálním děním došlo k ohlášení nové verze aplikace, která tuto funkci odemyká i pro chytré hodinky Apple Watch. Tim Cook již v březnu naznačil, že jejich hodinky brzy odemknout dveře k těm nejlepším hotelům na světě, nikdo ovšem netušil, že se tak stane pouhých pár hodin po oficiálním debutu. Kromě zmíněné autorizace lze Apple Watch využít ke kontrole či jednoduché správě budoucích rezervací.

starwoodpartnership

Aplikace je již několik hodin dostupná prostřednictvím obchodu App Store (pouze pro iPhone) a to zcela zdarma. Mezi podporované jazyky patří angličtina, španělština a čínština, s podporou naší mateřštiny je zbytečné počítat. Ačkoliv se hodinky Apple Watch začaly prodávat relativně nedávno, již nyní je zcela zřejmé, že jejich popularita dál poroste. V následujícím období bude zajímavé sledovat, jak si povede v porovnání s konkurencí, která je na trhu již delší dobu.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button