Novinky

Hermès má vlastní verzi AirTagu. Za variantu s cestovní visačkou zaplatíte 15 tisíc

Nedávno představený lokalizátor Apple AirTag se začal dostávat k prvním recenzentům, kteří převážně nešetří chválou a označují jej za velmi užitečný kousek příslušenství. Praktických využití existuje celá řada a typickým příkladem může být sledování cestovních zavazadel. K tomu vám postačí AirTag hodit do kapsy kufru, nicméně pokud patříte mezi uživatele, kteří si potrpí na luxusní doplňky, pravděpodobně budete chtít něco lepšího.

Foto: Hermes

S naprosto exkluzivní iterací AirTagu přišla společnost Hermès, která na svém webu začala nabízet několik vlastních doplňků z řady Apple AirTag Hermes. Ta zahrnuje přívěsky na klíče a nově i visačku Apple AirTag Hermes Travel Tag.

Visačka je vyrobena z kůže a nese typické detaily pro produkty Hermès. To znamená signifikantní hnědou barvu kůže s bílým prošíváním a klasickou přezku. Ačkoli se jedná o doslova drobný designový doplněk, Hermès si za něj nechá náležitě zaplatit. A to doslova, cena visačky činí 699 dolarů, respektive 15 000 korun. Pokud vám to přijde jako příliš drahá sranda, u Hermès si můžete pořídit kožený přívěsek na klíče za zhruba poloviční cenu.

Důležité je ovšem zmínit, že součástí všech doplňků je také samotný AirTag. Ten na sobě dokonce nese název značky Hermès, což podtrhuje úzké propojení s firmou Apple.

Co říkáte na AirTagy od Hermès, dokázali byste ocenit jejich exkluzivitu, nebo vám to přijde jako přehnaná sranda pro bohatou klientelu?

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button