Novinky

Google konečně aktualizoval jednu z nejlepších grafických aplikací pro iPhone X

V App Store lze narazit na stovky nejrůznějších aplikací pro úpravu fotografií. Na výběr máte od jednoúčelových udělátek pro přidání jednoduchých filtrů až po funkcemi nabušené nástroje, které se nebojí konkurovat profesionálním programům na desktopech. Pokud ovšem hledáte něco mezi tím, dříve či později narazíte na aplikaci Snapseed od Googlu.

Snapseed se stal populárním hned od svého uvedení a to především díky intuitivnímu stylu používání. Pochopení stylu práce si rychle osvojí i méně zkušení uživatelé, kteří nemají dřívější zkušenost s grafickým softwarem. Bylo tedy až k neuvěření, že takto populární aplikace čekala šest měsíců na aktualizaci, která přidala optimalizaci pro iPhone X. Konečně tak zmizely nevzhledné pruhy a aplikace naplno využívá celou zobrazovací plochu displeje.

Pokud slyšíte o aplikaci Snapseed poprvé, doporučujeme její vyzkoušení. Kromě slušné zásoby předpřipravených filtrů umožňuje práci s fotografiemi ve formátu RAW a mnoho dalších užitečných funkcí. Základní obrazovka je rozdělena do několika kategorií. U pokročilejších úprav si navíc vystačíte s dotykovými gesty, což značně usnadňuje ovládání. Jakmile si osvojíte pohyb v prostředí aplikace, základní úpravy jsou už otázkou několika vteřin. Tou nejlepší zprávou nakonec je fakt, že Snapseed je v App Store nabízen zcela zdarma. Aplikaci můžete kliknutí na tento odkaz.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button