Novinky

GoDeal 24 rozjíždí letní výprodej. Pořiďte si Microsoft Office pro Mac s doživotní licencí za pouhých 28,99 Eur

Platforma počítačů Mac od Applu má po celém světě obrovskou základnu spokojených uživatelů, nicméně z hlediska produktivity se ani tato komunita neobejde bez nástrojů z díly Microsoftu. Pokud tedy ke své práci potřebujete kancelářské balíky Microsoft Office nebo hledáte nejlevnější licenci operačního systému Windows, máte jedinečnou šanci. Internetový obchod GodDeal 24 opět rozjel svou oblíbenou prodejní akci, díky níž si můžete pořídit originální Microsoft software za ty nejlepší ceny.

Například takový Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac si můžete nyní pořídit za pouhých 28,99 Eur. Apple sice nabízí svou alternativu v podobě kancelářského balíku iWork, nicméně pokud potřebujete mít jistoto 100% kompatibility, Wordu či Excelu se v tomto směru zkrátka nemůže nic vyrovnat. 

Pro naprostou většinu uživatelů Maců je ideální balík Microsoft Office Home & Business. Je totiž cenově velmi dostupný a obsahuje všechny nástroje, které budete pravděpodobně potřebovat. Tato verze vám umožní vytvářet a upravovat dokumenty ve Wordu, analyzovat data v Excelu či vytvářet dokonalé prezentace v PowerPointu. Můžete také převzít kontrolu nad doručenou poštou pomocí aplikace Outlook, spolupracovat prostřednictvím služby Teams a ukládat své nápady v nástroji OneNote.

Tato verze Microsoft Office pro Mac je atraktivní zejména kvůli tomu, že nefunguje na bázi předplatného. Stačí provést objednávku, nainstalovat sadu a aktivovat aplikace pomocí dodaného licenčního kódu.

Kromě toho můžete během letního výprodeje na Godeal24 najít také Microsoft Office 2021 Professional pro Windows od 13 Eur a Windows 10/11 od 7 Eur. Tohle si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Top nabídka na GoDeal24, kterou byste neměli minout

Multi-licence Windows a Microsoft Office

Získejte výhodné balíčky z 62% slevou (slevový kód “GG62”)

Využijte slevu až 50 % na další Microsoft produkty (slevový kód “GG50”)

Další užitečné nástroje za nejlepší ceny

Při nákupu na GoDeal 24 si můžete být jisti, že veškerý nabízený software je 100% bezpečný a originální. Navíc dostáváte doživotní podporu a budete dostávat oficiální aktualizace vydávané společností Microsoft. Zakoupený software je doručován na uvedený e-mail do několika vteřin od zaplacení objednávky. Opomenout nelze ani skvělé skóre internetového obchodu GoDeal 24 na službě TrustPilot (98 %), kde uživatelé vyjadřují svou spokojenost s nákupy. Pokud byste si nevěděli s čímkoli rady, lze využít 24/7 zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailové adresy service(zavináč)godeal24.com. Nenechte si tedy ujít unikátní možnost, jak ušetřit při nákupu softwaru a dalších nástrojů, které denně používáte pro práci i zábavu!

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button