Novinky

Genesis HOLM 510 RGB: profesionální herní stůl s RGB osvětlením a řadou praktických vychytávek

Výrobce Genesis představil herní stůl, který však potěší také uživatele mimo hráčskou komunitu. Novinka nese označení Genesis HOLM 510 RGB a kromě atraktivního RGB podsvícení zaujme také celou řadou zajímavých vychytávek. Pracovní deska stolu má rozměry 160 x 75 centimetrů, která je opatřena karbonovou povrchovou úpravou. Jelikož se jedná o příslušenství zaměřené primárně na hráčské publikum, je zadní část stolu vybavena RGB osvětlením, u něhož lze volit z mnoha nejrůznějších režimů a efektů. Mezi nimi lze přepínat prostřednictvím dálkového ovládání, které je součástí stolu.

Praktickým doplňkem je vestavěná bezdrátová nabíječka. Stůl je dále vybaven rozbočovačem se třemi porty USB 3.0 a organizátorem kabelů. Ten navíc doplňuje police pro prodlužovací kabel, což v praxi značně usnadní organizaci kabeláže. Dalším užitečným prvkem jsou demontovatelné podstavce, na které lze umístit reproduktory do optimální výšky.

Celý stůl má minimalistickou konstrukci, která však poskytuje dostatečnou bytelnost. Je pouze škoda, že si nelze přizpůsobit výšku stolu, která je fixně nastavena na 75 centimetrů. Genesis HOLM 510 RGB lze zakoupit u tuzemských distributorů za doporučenou maloobchodní cenu 7 633 Kč včetně daně.

Zdroj
Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button