Tipy a triky

Gaze HD Fireplaces and More

Co si třeba z plochy iMaca udělat krb s plápolajícím ohněm a praskajícím dřevem? Nebo si poslechnout šum větru na krásné pláži ve stínu palmy? Určitě samozřejmě není nad toto všechno když je to skutečné, ale na druhou stránku celý computer je vlastně jedna velká virtuální bedýnka, tak proč si z něj neudělat ještě k tomu ozdobu, když už u něj zrovna nesedíme.

Vím že je na trhu spousty různých tapet na plochu a různých jiných spořičů obrazovek. Jenže pocitu ohně se málokterý vyrovná. Tedy u mě. Tady máte malý tip, aplikace se jmenuje Gaze HD Fireplaces and More.

Stažením a instalací získáte jedenáct HD scén. To je v placené verzi tohoto programu a za naší cca dvacku. Ve free verzi je jich o něco méně. Ale vždycky je možnost něco přikoupit. Instalace zabere asi 180 Mb místa na disku a nemusíte mít nikdy strach že budete muset přikládat polínka.

 

     

 

Základní okno aplikace Gaze HD Fireplaces and More, má v sidebaru vlevo galerii instalovaných spořičů a pod nimi jsou odkazy a možnost získat další. Nastavení programu je nahoře na ploše vlevo v menu.

Gaze HD Fireplaces and More ke stažení z Apple Store zde:

Free verze

Placená verze

Vlastimil

Strojní mechanik a konstruktér. Mezi mé koníčky patří nakousnuté jablíčko, astrologie, historie a kutilství :-) Motto: Dělejme to, co se nám líbí. Svými myšlenkami si vytváří každý z nás budoucnost. Vše ostatní je Váš svět a prostor v něm...

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button