Novinky

Funkcemi nabitá IP kamera s WiFi a nočním viděním může být vaše za akční cenu

Pokud chcete mít dokonalý přehled na děním v domácnosti, jistě jste už někdy přemýšleli nad pořízením IP kamery. S velmi zajímavou nabídnou přichází v těchto dnech internetový obchod TomTop, kde si můžete pořídit propracovanou IP kameru s řadou užitečných vychytávek.

Ta nabízí kvalitní optiku s možností záznamu ve FullHD rozlišení a noční vidění, které funguje až do vzdálenosti 15 metrů od objektivu. Díky zabudovaným senzorům ji lze navíc využít také jako dětskou chůvičku. S tím souvisí i další výbava, která zahrnuje integrovaný mikrofon. Prostřednictvím mobilní aplikace tak můžete oboustranné komunikace za pomoci hlasu.

Bát se nemusíte ani složitého nastavování. Kameru stačí pouze zapojit do elektřiny a připojit do domácí WiFi sítě. Kamera vás může zároveň upozornit formou notifikace na pohyb ve snímaném prostoru. Veškeré dění se pak nahrává na microSD kartu (není součástí balení).

Bezdrátová IP kamera s detekcí pohybu může posloužit jako multifunkční zařízení, které najde uplatnění v každé domácnosti. Přes bohatou výbavu se nemusíte bát ani vysoké ceny, ta totiž činí 570 korun. Vítaným bonusem je pak bezplatné doručení v horizontu 3-4 týdnů od expedice.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close