FinderTipy a triky

Front Row pro Mac OS X Lion

Nikdy nepochopím proč se Apple rozhodl odebrat Front Row z Mac OS X Lion. Nechápejte mě špatně, nikdy jsem Front Row pořádně nepoužíval, ale každý operační systém má v dnešní době integrovaný multimediální přehrávač. Front Row bylo vždy vlastní úhledné, intuitivní ovládání.

Pokud vám Front Row chybí, tak díky Ralphovi Perdomo z Mad Hatter Consultanting jej můžete dostat zpět stažením a nainstalováním Front Row Enabler package.

Instalační balíček obsahuje chybějící subory potřebné k fungování Front Row:

  1. /System/Library/CoreServices/Front Row.app
  2. /System/Library/PrivateFrameworks/BackRow.framework
  3. /System/Library/PrivateFrameworks/iPhotoAccess.framework
  4. /System/Library/LaunchAgents/com.apple.RemoteUI.plist
  5. /Applications/Front Row.app

 

Všechny soubory jsou vyextrahovány ze Snow Leopard a měly by fungovat naprosto bezproblémově. Pokud požadujete něco více než co vám dokáže nabídnout Front Row, proč nezkusit například Plex.


FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

3 Komentáře

  1. Dobrý deň!
    Ani po nainštalovaní Front Row Enabler package nemôžem prehrávať skladby, ktoré mám v iTunes. U Leoparda to fungovalo. Zdieľanie je zapnuté. Kde je chyba ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button