Aplikace MacMacNovinky

Franz: Sjednoťte si všechny komunikační služby do jedné aplikace

Počítali jste někdy kolik používáte komunikačních aplikací najednou? Messenger, WhatsApp, Telegram, Skype a mnoho dalších. Téměř každá služba má vlastní aplikaci a další stále přibývají. Postupem času se stává těžší a těžší se mezi nimi orientovat. Tento problém se snaží vyřešit nová aplikace Franz pro zařízení s operačním systémem OS X.

franz1

Franz sjednocuje většinu dostupných komunikačních kanálu do jedné aplikace. Díky tomu máte jednoduší orientaci mezi novými zprávami a především sjednocené notifikace. Připojit do aplikace lze více jak 14 služeb a další jsou již v dohlednu. Potěší i firemní sítě jako je Slack nebo herní Steam Chat. Navíc lze připojit více sítí jednoho typu, takže je zde možnost mít oddělený firemní a osobní Messenger či Slack.

franz2

Služby si pak můžete pojmenovat, pro jednoduší rozlišování. Potěší i podpora dvoufázového ověřování a drag and drop nahrávání souborů, což v praxi znamená možnost přetahovat soubory rovnou do aplikace. Momentálně také probíhá komunitní překlad, kde nechybí ani Čeština, která bude přidána v příští verzi aplikace.

Franz se stal za pár dní od oficiálního vydání velmi populární aplikací, nedávno se také vývojáři na svém blogu pochlubili, že za pouhých 26 dní měl už 10 000 aktivních uživatelů. Aplikace je v aktivním vývoji a autoři ji neustále vylepšují. Stáhnout ho můžete zdarma a to pro Mac, Windows a Linux na této adrese.

Štítky

Martin Kaše

Vývojář mobilních a webových aplikací. Technologický nadšenec, fanoušek Applu, PlayStationu, punkové hudby, milovník dobrého piva a českého vína.

Doporučené články

Close