Novinky

Fotografování iPadem? Tento delfín je zásadně proti

V roce 2016 už se nikomu snad ani nezdá fotografování tabletem jako nepřijatelné nebo snad z jisté části nevhodné. Proto, když se projdeme například kolem Karlova mostu, uvidíme stovky turistů, kteří využívají iPady k fotografování nebo natáčení. Pomalu, ale jistě můžeme vidět iPady například i na koncertech nebo různých kulturních akcích (tuto problematiku by mohl vyřešit patent Applu, o kterém jsme vás informovali zde).

V americkém zábavním parku SeaWorld v Orlandu překvapil delfín ženu, která se právě pokoušela zachytit portrét tohoto mořského tvora. Zcela nečekaně vyskočil právě po zmíněném iPadu v růžovém pouzdře. Ženě se poté podařilo iPad z vody vytáhnout, avšak jeho stav po čerstvé koupeli může být diskutabilní. Stejně tak diskutabilní může být důvod, proč si delfín vybral zrovna iPad. Jestli ho lákala jeho velikost, funkce, anebo chtěl jen morálně ženě ukázat, že fotografování a natáčení iPadem striktně odmítá, není jasné.

Delfíni se poté prý pokusili ukrást i fotoaparát z rukou autora videa, alespoň tak to napsal na svém Facebookovém profilu. Samotný zážitek pak popsal jako veselý. Zda byl stejně tak veselý i pro majitelku iPadu, není až tak zřejmé. My si myslíme, že žena jistě chvilku na fotografování iPadem zapomene. Jistě alespoň do doby, než si pořídí nový nebo nechá opravit tento vykoupaný. A co si o zachycování okamžiků iPady myslíte vy? Vaše pestré názory nám můžete napsat dolů do komentářů.

Zdroj

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button