AktualityNovinky

Film Steve Jobs zaznamenává úspěch ještě před oficiální premiérou

Ačkoliv je premiéra filmu Steve Jobs naplánovaná až na 9. října, několik vyvolených už mělo možnost tento očekávaný snímek shlédnout v předstihu. Promítání se konalo na filmovém festivalu Telluride v Coloradu. A hned při prvním promítání zaznamenala nová biografie Steva Jobse s Michaelem Fassbendrem v hlavní roli úspěch. Film věhlasného režiséra Dannyho Boyla zatím chválí jak kritika, tak ztvárněné postavy z filmu. Dokonce i Steve Wozniak řekl, že se jedná o zatím nejautentivnější snímek o zesnulém zakladateli Applu.

imageDeník The Guardian ve své recenzi dokonce Fassbergovi za ztvárnění Jobse navrhuje Oscara. Více než dvouhodinová biografie tak může jít za měsíc do kin z hlavou vzhůru. Steve Wozniak dokonce uvedl, že po shlédnutí filmu se cítil jak by před sebou Jobse opět viděl. Jednoznačně přitom nový snímek označil za mnohem povedenější než biografii s Ashtonem Kutcherem v hlavní roli. Nám v České Republice tedy nezbývá nic jiného, než si počkat na 12.11., kdy dorazí film od režiséra trháků jako Milionář z chatrče, nebo kultovního Trainspottingu do našich kin.

 Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button