AktualityAplikace iOSiOSiPhoneNovinky

Facebook Messenger pro iOS nově podporuje multiplatformní video chat

Facebok nadále pokračuje v podpoře jeho aplikace Messenger, do které vkládá nemalé naděje. Před několika hodinami došlo k vypuštění aktualizace přinášející multiplatformní videokomunikaci. Tu lze zahájit prostřednictvím ikonky v horní části obrazovky, hned vedle tlačítka pro klasické audiohovory. Příjemnou zprávou je možnost provozovat video chat nejen skrze WiFi, tak i prostřednictvím LTE připojení. Uvolnění nové verze aplikace staví Facebook do výhodnější pozice vůči ostatním poskytovatelům obdobných služeb.

https://vimeo.com/125994315

V praxi již nebude třeba řešit, zda druhá strana vlastní mobilní zařízení s iOS, nebo operačním systémem Android. Bohužel dostupnost je zatím omezena na vybrané regiony, mezi kterými Česká republika bohužel chybí. Po integraci platebních příkazů a možné instalaci aplikací třetích stran se jedná o další významné rozšíření populárního IM kecálka. Facebook vidí v této oblasti nesmírný potenciál a do budoucna lze s vysokou pravděpodobností očekávat další novinky.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Back to top button