Novinky

EVOLVEO Ania 4: stylový stojánek pro notebooky v Apple designu

Společnost EVOLVEO uvedla na náš trh speciální podstavec Ania 4, který je určen pro všechny notebooky s úhlopříčkou displeje 11-15,6 palce. Pro lepší ergonomii lze nastavit jeho výšku v pěti krocích. Použitému materiálu dominuje hliník s efektní povrchovou úpravou, která je podobá tomu, na co jsme zvyklí u počítačů od Applu. Hmotnost podstavce je 800 gramů a celkové rozměry jsou 230 × 265 × 120 mm.

Na rozdíl od ostatních podložek není vybaven ventilátorem, chlazení je pasivní a využívá tepelné vodivosti použitého materiálu. Svým atraktivním designem zaujme všechny, kdo chtějí ke svému MacBooku pořídit atraktivní a především užitečný doplněk.

Při prvním pohledu je evidentní inspirace u jablečných laptopů, s nimiž sdílí kromě použitého materiálu i podobnou barvu. Stojánek najde využití v celé řadě situací, kdy potřebujete mít monitor MacBooku v úrovni očí. Nejtypičtějším případem je kancelýřský setup, kdy je notebook připojen k externímu monitoru. Díky možnosti nastavení výšky si uživatel může najít optimální polohu, která eliminuje namáhání krční páteře.

Dostupnost a cena

Chladicí podstavec Ania 4 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 529 Kč včetně DPH.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button