Novinky

ESET potvrdil, že dokáže skvěle ochránit Mac OS X

Společnost ESET s produktem ESET Cyber Security Pro dosáhla maximálního bodového zisku v testech ochrany proti malware na operačním systému OS X. Stoprocentní spolehlivost potvrdila nezávislá analytická společnost AV-Comparatives.

Test bezpečnostních řešení zahrnoval prověření ochrany před malware na operačním systému od společnosti Apple a detekci malware zaměřeného na Windows. To kvůli možnosti, kdy počítače s OS X šíří nakažené soubory na počítače s Windows. V první části zástupci AV-Comparatives testovali především aktuální vzorky malware pro OS X, v druhé se zaměřili na malware ohrožující uživatele Windows. V obou případech řešení ESET Cyber Security Pro získalo plný počet bodů.

ESET_ECSP_LQ

Řešení pro internetovou ochranu ESET Cyber Security Pro si i ve verzi 6 zachovává jasné, dobře navržené rozhraní a příkladně řešenou nápovědu, takže je snadno použitelný jak pro odborníky, tak laiky,“ říká Andreas Clementi, generální ředitel společnosti AV-Comparatives.

Těší nás, že jsme detekovali nejen 100 procent testovaných vzorků malware pro OS X a Windows, ale i nulové množství falešných poplachů,“ prohlásil Martin Skýpala, produktový specialista společnosti ESET.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button