Aplikace iOSAplikace MaciOSMacNovinky

Velikonoce v podání EaseUS: Rozbij vejce a získej aplikaci na obnovu dat zdarma

Každý se již někdy dostal do situace, kdy omylem smazal či jinak ztratil důležitý soubor. Pokud pravidelně zálohujete svá zařízení, nemusí to být až takový problém, ovšem zákon schválnosti většinou hraje v náš neprospěch, což můžu z vlastní zkušenosti potvrdit. V tento moment přichází na řadu specializované nástroje pro obnovu dat. Mezi ty nejpropracovanější patří EaseUS Data Recovery for Mac.

easeus-data-recovery-mac-start1

U podobného typu aplikací je nesmírně důležité jejich nasazení co nejdříve od smazání konkrétního souboru. Pokud tak neučiníte, hrozí přepsání původního souboru na úložišti novým obsahem a obnova se tak stane velmi náročnou či v horších případech nereálnou.

easeus-data-recovery-mac-file-types

EaseUS Data Recovery zvládne zachránit většinu běžných souborů bez jakéhokoli poškození. V případě pravidelných kontrol a rychlého SSD je obnova dat otázkou několika vteřin. Propracovanost aplikace dokazuje schopnost záchrany smazaných souborů operačním systém OS X. Opomenout nesmíme ani funkci hloubkového prověření úložiště, které je určeno pro situace, kdy uživatel přeformátoval disk a neprovedl žádné zálohy. Zde je však nutné kalkulovat s vyšším rizikem neúplného zotavení.

Kromě pevných disků a SSD je aplikace schopna skenovat další záznamová zařízení, jako například flash disky, paměťové karty či interní úložiště fotoaparátů. Jelikož obnova dat patří mezi časově náročné operace, lze využít speciálního filtru pro výběr souborů.

easeus-data-recovery-mac-recover

Jakmile je skenování dokončeno, zobrazí se výsledek v podobě stromového rozřazení, z něhož lze vybrat jednotlivé soubory a vybrat cílové místo pro obnovení. Rozhraní aplikace je intuitivní, díky čemuž ji zvládne ovládat naprosto každý.

mobi-win-free-1

Pro majitele mobilních zařízení je k dispozici aplikace EaseUS MobiSaver, jejíž účel je zcela zřejmý. Kromě obnovení smazaných dat nabízí možnost extrahovat jednotlivé typy souborů ze záloh v iTunes. Stejně jako u verze pro desktopové operační systémy jde o propracovanou aplikaci s důrazem na jednoduché ovládání. Mezi největší klady patří podpora téměř všech zařízení s iOS.

Snímek obrazovky 2016-03-22 v 22.23.18

Pokud vás některá z výše uvedených akcí zaujala, jistě vám udělá radost velikonoční akce, která rozhodně stojí za pozornost. První část je pojata velmi vtipně a spočívá v rozbíjení velikonočních kraslic, jejichž obsahem je volná licence jednoho z pěti produktů (EaseUS MobiSaver for iPhoneEaseUS Data Recovery for MacEaseUS EverySync a WinX DVD Ripper Platinum).

Snímek obrazovky 2016-03-22 v 22.23.41

Velikonoční nabídka zahrnuje možnost výhry poukazu v hodnotě 30 dolarů pro nákup na amazon.com. Zde stačí sdílet obsah kampaně na některou ze sociálních a screenshot vložit do diskuze na této stránce.

Poslední nadílka se vztahuje k výrazným slevám (většinou 90 %) na nejpopulárnější produkty pro obnovu dat. S ohledem na časové omezení akce do 25. března doporučujeme s nákupem příliš neváhat.

Aplikace od EaseUS patří mezi absolutní špičku a jen těžko budete hledat lepší software pro obnovu dat z Macu či iPhonu. Rozsah velikonoční akce je skutečně lákavý a rozhodně stojí za využití.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button