Novinky

Doživotní licence na Microsoft Office pro Mac již od 29 Eur a další skvělé nabídky na Godeal24

Microsoft Office používají miliony lidí po celém světě. A víte proč? Protože jde o naprosto bezkonkurenční sadu kancelářských nástrojů, která si drží své výsadní postavení po téměř tři desetiletí. Od tvorby pracovních i akademických dokumentů až zpracování čísel ve více či méně komplikovaných tabulkách či zjednodušení pracovní komunikace nabízí Microsoft Office to nejkomplexnější řešení, které můžete dostat.

A pokud ještě nevlastníte svou licenci MS Office, nyní je ta nejlepší chvíle to změnit. V rámci prodejní akce internetového obchodu Godeal24 si totiž můžete Microsoft Office Home&Business pro Mac pořídit za 58,99 Eur, což je v porovnání s běžnou cenou (299 Eur) naprosto bezkonkurenční nabídka. Jestli je váš rozpočet poněkud napjatější, Godeal24 má řešení v podobě licence Microsoft Office 2019 pro Mac za 29 Eur.

Pokud ovšem patříte mezi uživatele Windows, tak vás Microsoft Office 2021 vyjdou na pouhých 26,75 Eur. Stejně jako v minulých případech i tentokrát jde o časově omezenou nabídku, takže zbytečně vyčkávat se nemusí ani trochu vyplatit. 

Až 62 % na Microsoft Office (slevový kód: MAC62)

Jestli už na svém počítači pozorujete, že není z hlediska softwaru ve zrovna nejlepší kondici, na vině může být zastaralá verze operačního systému. Na Godeal24 můžete nyní získat doživotní licence Windows 11 Professional ve slevě pouze za 13.55 Eur (běžná cena je 199Eur). Windows 11 Pro je nejnovější operační systém od společnosti Microsoft a nabízí pokročilé zabezpečení a především pravidelné aktualizace, které zahrnují moderní funkce jako je třeba nástroj Microsoft Copilot řízený umělou inteligencí.

Licence operačního systému Windows (slevový kód: MAC50)

Výhodné balíčky s 62% slevou (slevový kód: MAC62)

Další nástroje pro Mac za super ceny

Až 50 % na další produkty Microsoft (slevový kód: MAC50)

Na Godeal24 můžete pravidelně ušetřit spousty peněz díky slevám a nejrůznějším prodejním akcím. Hlavním prodejním artiklem jsou licenční klíče na produkty z dílny společnosti Microsoft, ale najdete zde také spousty jiných programů a nástrojů za ty nejlepší ceny na internetu. Godeal24 si dlouhodobě zakládá na tom, aby nakupování bylo co nejsnazší a zákazník nemusel nikdy na nic čekat. To v praxi znamená, že jakmile dojde k řádnému zaplacení objednávky, licenční klíče jsou okamžitě odeslány na e-mail zákazníka. Spolehlivost obchodu podtrhuje hodnocení na platformě TrustPilot, kde si Godeal24 dlouhodobě drží 98% spokojenost. Všichni zákazníci mají navíc nárok na zákaznickou podporu, která je dostupná 24/7 prostřednictvím e-mailu na adrese: service(zavináč)godeal24.com

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button