Novinky

Doživotní licence Microsoft Office pro Mac nebo Windows 11 za pouhých 24 Eur v předvánočním výprodeji

Pokud jste nestihli nedávné akce Black Friday a Cyber Monday na Godeal24, máme pro vás skvělou zprávu. Můžete totiž využít další slevové nabídky v rámci Double 12 shopping festival, kterou lze považovat za zahřívací kolo před vánočním výprodejem, který teprve přijde. 

Všichni chceme ty nejlepší dostupné nástroje, abychom odvedli tu nejlepší práci. Právě z tohoto důvodu patří Microsoft Office mezi nejžádanější software na světě. A nyní si navíc můžete pořídit Microsoft Office Home & Business 2021 pro Mac za pouhých 49,25 Eur, případně Microsoft Office 2021 pro Windows za ještě lákavějších 24,24 Eur. Obě varianty nabízí tradiční trojici kancelářských aplikací za jednorázovou částku, respektive bez nutnosti hradit měsíční či roční předplatné jako v případě Office 365. Tato nabídka tak představuje nejlepší řešení pro studenty, domácí použití či menší podniky.

Až 90% sleva z původní ceny

Pokud chcete svému počítači dopřát to nejlepší, měli byste začít u operačního systému a nadělit mu licenci Windows 11. Ta obvykle stojí 199 Eur, ovšem v rámci akce Double 12 shopping days na Godeal24 můžete Windows 11 pořídit za 12,12 Eur. S nákupem však nedoporučujeme příliš otálet, jelikož tato nabídka platí pouze do 12. prosince! Ušetřit můžete také tím, že se rozhodnete pro pořízení více licencí, což aktuálně přestavuje tu nejekonomičtější variantu.

Licence Windows 11 nebyly doslova za hubičku

Výhodné balíčky s 62% slevou (slevový kód: “MAC62”)

Až 50 % sleva na další Microsoft produkty (slevový kód: “MAC50”)

Další PC nástroje za nejlepší ceny

Na Godeal24 můžete tradičně pořídit licence na produkty Microsoftu a dalších firem za ty nejlepší ceny na trhu. Kromě pravidelných slevových akcí můžete počítat také s prvotřídním servisem a bezstarostným nákupem. Všechny zakoupené produkty jsou totiž zákazníkům okamžitě odesílány na e-mail, takže nikdy nebudete muset na nic čekat. Navíc získáváte doživotní podporu, která je dostupná na e-mailu service(zavináč)godeal24.com . Seriózní přístup a kvalitní servis dokazuje také hodnocení na službě TrustPilot, kde má Godeal24 skvělé hodnocení 98 % vyjadřující zákaznickou spokojenost.

PR článek

Tento článek má povahu reklamního sdělení. Jeho zadavatelem je subjekt třetí strany. V případě zájmu o spolupráci či publikaci sponzorovaného obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: richard.streit@ceskymac.cz

Doporučené články

Back to top button