Novinky

Dolce & Gabbana vyměnila modelky za drony. Na přehlídce předvedly novou kolekci kožených kabelek

Moderní technologie si čím dál častěji klestí cestu do oborů, kde by to očekával skutečně málokdo. Zatímco ještě před pár lety vlastnily chytré telefony pouze ti největší nadšenci do výpočetních technologií, dnes jde o masovou záležitost, bez níž si většina populace již nedokáže představit běžný život. Další hračkou s ambicemi přerůst v něco většího, jsou drony. A jsou to právě tyto stroje, které se staly hlavními hvězdami módní přehlídky značky Dolce & Gabbana, která je vyměnila za dámské modelky.

Publikum bylo před zahájením přehlídky tajemně vyzváno, aby vypnulo Wi-Fi na svých telefonech, a záhy se ukázalo proč. Nad přehlídkovým molem se během chvíle objevilo sedm dronů, z nichž každý nesl koženou kabelku z nejnovější kolekce Fall Winter 2018/19. Asi netřeba dodávat, že šlo o skutečnou atrakci, která překvapila každého, kdo v neděli zavítal do italského Milana na tuto módní přehlídku.

Dolce & Gabbana Sent Purses Down The Runway With Drones At Milan Fashion Show | TIME

Italian designers Dolce & Gabbana took fashionable tech to the next level when they sent drones down the runway to showcase handbags for their Fall/Winter 2018 fashion show in Milan, Italy. Subscribe to TIME ►► http://po.st/SubscribeTIME Get closer to the world of entertainment and celebrity news as TIME gives you access and insight on the people who make what you watch, read and share.

Jakmile část s „droní“ show skončila, přehlídka pokračovala už v tradičním duchu a s lidskými modely, kteří předvedly novou kolekci D&G. Noční můry modelek, v nichž je roboti a další stroje připraví o zdroj obživy, se tedy nekoná – alespoň prozatím.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close