AktualityNovinky

Dodavatelé připravují masivní dodávky Force Touch displejů

Podle mnohých spekulací by se v iPhonu 6s a 6s Plus měl objevit displej citlivý na sílu dotyku. Tyto zvěsti, které se v dnešních dnech považují za velmi pravděpodobné můžeme díky nové zprávě už s jistotou potvrdit. Dodavatelé displejových panelů se totiž začali masivně zásobovat komponenty potřebnými pro právě tento typ displeje. Zpráva také uvádí, že dodavatelský řetězec by měl být schopen už během posledního čtvrtletí letošního roku zásobit výrobce díly pro 36 – 40 milionů iPhonů příští generace. Na začátku dalšího roku by se pak měla produkce zvednout až na 50 milionů kusů za jednu čtvrtinu roku.

Výrobce komponentů potřebných pro takzvaný Force Touch displej, firma TPK, na sebe prozradil, že dodávky dílů začaly již v červnu. Společnost už však nesdělila pro koho tyto součástky vyrábí. Nicméně jediným producentem elektroniky, který používá označení Fource Touch je Apple. TPK tedy přítomnost tohoto nového displeje v iPhonech nepřímo potvrdil.

Iphone 6s by měl dále nabídnout novou generaci procesoru A9, 2GB RAM nebo 12MP fotoaparát.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button