Novinky

Do Apple Watch by se konečně mohla dostat funkce umožňující párování s více zařízeními

Apple Watch jsou pro spoustu uživatelů naprosto nepostradatelným gadgetem, který využívají naplno každý den. Díky skvělé integraci do Apple ekosystému totiž fungují jako taková prodloužená ruka iPhonu. Kvůli vyřízení hovoru, odpovědi na zprávu či přeskočení na další skladbu nemusíte brát telefon do ruky, jelikož tyto činnosti pohodlně vyřídíte právě ze svých hodinek.

Přestože Apple Watch disponují velkou spoustou funkcí a možností, tak jednu velice žádanou vychytávku Apple do svých hodinek stále neimplementoval. Jedná se o spárování jedněch Apple Watch s více zařízeními. Ačkoliv je totiž možné mít s iPhone spárovaných více Apple Watch, tak jedny Apple Watch s více zařízeními používat nemůžete.

foto: Pexels (autor: Melike Benli)

Nyní je zde však naděje, že Apple tuto funkci do svých hodinek implementuje, jelikož leaker analyst941 na svém Twitteru zveřejnil zprávu, kde uvádí, že Apple Watch by nyní mohly přinést možnost párování napříč iOS, iPadOS a macOS. Párování by poté mělo fungovat podobně jako u AirPods, kdy při připojení k jednomu zařízení se sluchátka automaticky spárují i s ostatními produkty, které jsou přihlášena pod stejným Apple ID. Pokud by tedy tuto funkci Apple přinesl, tak by naplno využil výhod svého ekosystému a zážitek z Apple Watch by opět posunul na novou úroveň.

https://twitter.com/analyst941/status/1651405783764983808

Bohužel pro nás však není leaker analyst941 historicky ověřený a nelze tedy na jeho předpovědi moc spoléhat. Na druhou stranu už má za sebou několik úspěšných předpovědí, jež se týkaly například Dynamic Island u iPhone 14 Pro. Můžeme tedy jen doufat, že tato předpověď vyjde a Apple výše popsanou funkci v co nejbližší době zpřístupní.

Tomáš Kočí

Student elektrotechnické školy, který doslova propadl technologiím všeho druhu. Jeho největší vášní jsou počítače, mobilní telefony a audio technika, a samozřejmě také vše, co souvisí se společností Apple. Volný čas tráví hraním na trubku a na bicí.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button