Novinky

Digitální pero Logitech Crayon pro 9,7“ iPad se konečně chystá do prodeje

Společnost Logitech oznámila, že Logitech Crayon digitální pero Logitech Crayon pro 9,7″ iPad, které bylo dosud k dispozici jen studentům ve školách, bude od 12. září k dostání také v prodejnách Apple. Logitech Crayon je odolný nástroj, který využívá technologii Apple Pencil pro rychlé, přesné a pohodlné psaní. Uživateli dovoluje snadno označovat nebo zvýrazňovat části dokumentů, psát poznámky nebo jednoduše kreslit pomocí oblíbených aplikací pro iPad z App Store.

Poté, co jsme umožnili používat Logitech Crayon studentům jako všestranný nástroj k podpoře výuky, jsme rádi, že můžeme zpřístupnit naše první digitální pero také mnoha dalším tvůrcům, snílkům, zkrátka všem lidem, aby mohli vyjádřit svoje myšlenky a prezentovat zajímavé nápady prostřednictvím nového 9,7″ iPadu,“ říká Michele Hermannová, viceprezidentka společnosti Logitech pro mobilní řešení. „Logitech Crayon bezvadně spolupracuje s iPadem a nejpopulárnějšími aplikacemi z App Store pro podporu kreativity a produktivity, takže ať už se učíte psát v novém jazyce, děláte si poznámky, označujete screenshoty či PDF anebo převádíte nějaký nápad do grafické podoby, Crayon je pro tyto úkoly perfektním nástrojem.

Levnější varianta k Apple Pencil

Logitech Crayon využívá technologii Apple Pencil (nepodporuje však citlivost na přítlak), aby zajistil přirozenou, rychlou a přesnou práci napříč aplikacemi. Díky funkci pro potlačení reakce na dotyk dlaně si při práci s Logitech Crayon můžete bez obav pohodlně opřít ruku o displej. Chytrý hrot pera dynamicky nastavuje tloušťku čáry, takže můžete snadno přejít ze silných čar na tenké pouhou změnou sklonu hrotu – podobně jako u obyčejné tužky. 

Logitech Crayon se okamžitě připojí k iPadu bez nutnosti párování – stačí stisknout tlačítko pro zapnutí pera a můžete hned začít tvořit – snadnější to už být nemůže. Baterie v peru vydrží po úplném nabití až 7 hodin aktivního psaní.

Pero Crayon je navrženo tak, aby se dalo snadno uchopit a pohodlně držet i v malé ruce, jeho tvar zabraňuje skutálení ze stolu, je dostatečně robustní, aby odolalo „destrukčním pokusům“ zvídavých dětí, a vydrží pády z výšky až 1,2 metru. Pryžová krytka dobíjecího portu je pevně připojena k peru, aby se neztratila.

Cena a dostupnost

Digitální pero Logitech Crayon bude možné zakoupit na Logitech, online Apple Store a v kamenných prodejnách Apple v průběhu září 2018 a od října 2018 by mělo být dostupné všude za doporučenou maloobchodní cenu 69,99 dolarů (zhruba 1500 Kč bez daně. Pro školy v USA a Kanadě je Logitech Crayon k dostání za speciální cenu 49,99 dolarů a brzy bude zahájen jeho prodej vzdělávacím institucím i v jiných zemích.

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button