Novinky

Designové stropní svítidlo Xiaomi Yeelight je nyní dostupné za akční cenu

Pokud uvažujete nad tím, jak začít s chytrou domácností, nejjednodušším způsobem je instalace chytrého osvětlení. Pokud se ovšem nechcete spokojit pouze s nabídkou chytrých žárovek, dříve či později začnete hledat v segmentu celých svítidel.

Mezi osvědčené výrobce patří společnost Xiaomi, v jejíž nabídce lze narazit na celou plejádu nejrůznějších modelů. Ty lze propojit s mobilním telefonem, náramkem Mi Band či napojit na hlasové asistenty a další služby třetích stran.

Designovou lahůdkou je domácí svítidlo Xiaomi Yeelight Intelligent LED Ceiling Light, které nabízí celou řadu vychytávek. V prvé řadě jde o moderně pojatý kousek, který se skvěle hodí například pro instalaci do kuchyně či nad jídelní stůl. Jednoduchý a zároveň elegantní design v sobě ukrývá 294 výkonných LEDek s výkonem až 1800 lumenů.

Prostřednictvím mobilní aplikace si můžete libovolně upravovat barvu a teplotu vyzařovaného světla. Díky tomu lze navodit tu správnou atmosféru například pro romantickou večeři či domácí party. Mezi další funkce patří ovládání hlasem, plynulá regulace jasu či chytrý časovač.

Svítidlo se zavěšuje ke stropu prostřednictvím dvou polohovatelných lanek (0,5 až 1,5 metru), která jsou součástí prodejního balení. Svítidlo samotné má rozměry 900 x 40 milimetru. Díky nízké hmotnosti (1,7 Kg) ho lze bez problémů připevnit také na sádrokartonové stropy.

V rámci akce internetového obchodu TomTop si můžete svítidlo Xiaomi Yeelight objednat s 52% slevou za 2 980 Kč. S nákupem však nedoporučujeme příliš dlouho otálet, jelikož se jedná o limitovanou nabídku. Mějte také na paměti, že s ohledem na expedici probíhající z čínského skladu, je velice pravděpodobné, že se nevyhnete doplacení DPH a cla.

PR článek

Tento text obsahuje prvky reklamního sdělení - PR článek. V případě zájmu o spolupráci či publikaci PR obsahu nás můžete kontaktovat na e-mailu: admin@ceskymac.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close