Apple 50+Já a můj Mac

Další nová rubrika Apple 50+

Na podnět jednoho z našich čtenářů, připravujeme další novou rubriku. Její název je Apple 50+. V menu je již zobrazená, ale první článek uveřejníme až zítra. Přispívat do ní bude podle svých slov pan Milan, který nám nabídl spolupráci a pohled člověka, který se nikdy anglicky učit nepotřeboval a je již ve věku kdy naučit se jazyk již není zrovna nejsnadnější. Tímto bychom ho tedy jako nového redaktora chtěli přivítat do svých řad a popřát mu spoustu spokojených čtenářů. Věříme, že jeho pohled na problematiku Apple bude užitečný i nám mladším.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

7 Komentáře

  1. Já osobně si myslím, že článků není nikdy dost a pohled staršího člověka může být velmi přínosný. Také se těším.

  2. Tak to se těším, pak to dám přečíst rodičům, aby konečně vyhodili z okna ten svůj srá* widláckej a pochopili, že ten jejich nejlepší a nejjednodušší systém může být ještě lepší a hlavně jednoduší..

    1. To mi mluví z duše 🙂 Vćera jsem tátovi ukazoval iPad a byl nadšenej, tak tam třeba bude nějaká šance.

  3. Je mi 55 a pořídil jsem si svůj první Macbook z druhé ruky, Jsem opravdu spokojený,
    učím se, některé návyky z woken jsou na překážku.Práce na Macu je pohodová, vše funguje, Raďte, pište, člověk se učí celý život :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button